Anasayfa
Satılık Oto
Satılık Parça
Haberler
Kaynak
Videolar
Albüm
Ziyaretçi Defteri
İletişim

İKOD un Kuruluşu ve Bahar Şenliği Birarada Kutlandı..

Gecmişi 10 yılı bulan, bu süre içerisinde birbirinden güzel, farklı ve etkili onlarca faaliyete imza atan Klasikoto.net'in kurucuları, yöneticileri sevgili Cihan Ceylan, Serkan Okay ve Hakan Arvay, İstanbul'daki değerli klasik otomobil sevdalıları; dostlarımız ve duayenlerimizle yapmış oldukları sohbetler, toplantılar ve yaşanmakta olunan sorunlar sonucunda bu birlikteliği bir dernek çatısı altında yürütmeye karar verdiler.
Bu harakete emeği geçen tüm dostları tebrik etmek isterim.Darısı derneği olmayan diğer illerin başına..
İKOD kurulur kurulmaz da ilk etkinlik olarak geleneksek Amerikan Bahar Şenliği tertip edildi.Bir derneğe sahip olmalarına rağmen İstanbul içinden pek rağbet görmediği gözlenen şenlik önceki senelere nazaran vasattı.İstanbul dışından araçlarıyla gelen dostlar da erken den alandan ayrıldı.
Bu arada gerek şenlik alanında gerekse yol güzergahı boyunca ilgi ve desteklerini esirgemeyen;Adapazarı ndan Aydın Özdemir, Sedat Papatya, İstanbul dan Mehmet Kösdağ, Kemal Akel, Ahmet Varlı, Bolu dan Haluk Boyacı, Mustafa Tuncer ve Ankara Gölbaşı ndan İbrahim Albut a buradan teşekkür etmek isterim.Allah herkese sizin gibi dostlar nasip etsin.

Birazda görsellik diyor ve aşina olduğumuz simâlar ve araçların resimlerini ekleyelim..
Bahar şenliği bitti ama dostlarla beraberlik yol boyu devam etti..

Bolu Haluk Boyacı
Bolu Mustafa Tuncer


[ YORUM ]


Toplam 3 yorum yapılmış. Yorumların tamamını görüntülüyorsunuz.

NE DİYEYİM

Sevgili Ziya
Ben bu rezalet toplantı hakkında söyleyeceğim herşeyi klasikoto.net sitesinin klasiklerle ilgili paylaşmak istedikleriniz bölümü içinde Turgay Şanlı ve İKOD a kırgınlık başlığı ile yazdım burada tekrarlamak hem gereksiz olur hemde sizin sitenizi kirletmiş olurum ki buna gerek yok. Sana söyleyeceğim tek şey sen o kadar yoldan buralara kadar geliyorsun bizlerle birlikte olmak adına bunların hepsi bir yana ben takriben bütün şenliklere katıldım ama hiçbirinde benim arabanın resmi yayınlanmadı. (Yanımdaki arabanın resmiyle birlikte kazayla çıkanlar hariç)
Şimdi burada bakıyorum beni hiç ayırmadan herkes gibi arabamın resmini buraya eklemişsin. Bu konuda sana hem teşekkür ederim hemde takdir ediyorum. Boynuma sarılıp şapur şupur öpenler gibi davranmadın helal olsun.

Turgay Şanlı (22.09.2009 - 18:39)


Slm

Aydın abiciğim övgülerine mazhar olabilmek beni ve galaxie yi mutlu etti:)
Abi sizin misafirperverliğiniz ve araçlarınızın yanında bize bir söz söylemek düşmez. Tekrar teşekkür ederim.

Ziya Umutgün (05.06.2009 - 22:57)


Ziya Çelebi

Sevgili Ziya ;
Senin bu başdöndürücü gezi performansın Evliya Çelebi misali oldu.
Galaxi'nin de maaşallahı var, sana ayak uyduruyor.
Ne demişler "At sahibine göre kişner" Eksoz'undan çıkan gürlemede bunu doğruluyor zaten.
Konya'ya ve tüm arkadaşlara selam ve sevgiler.
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın Özdemir (05.06.2009 - 13:15)

Tasarım: ARTER